GNK Dinamo

Mladi dinamovci pobijedili Benficu i ušli u nokaut fazu Al Abtal International Cupa

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 28.02.24. | 15:17

Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Mislav Ćutuk

Mladi Dinamovi nogometaši u posljednjoj su utakmici grupne faze međunarodnog prijateljskog turnira Al Abtal International Cup u Španjolskoj svladali portugalsku Benficu 1-0 i tako osigurali plasman u nokaut fazu natjecanja.

Podsjetimo, plavima je uoči posljednjeg kola i bod bio dovoljan kako bi i dalje ostali u natjecanju, no momčad trenera Marijana Čaića ugrabila je puni plijen, čime je ujedno i osvojila prvo mjesto u skupini ispred Benfice, Real Madrida, Željezničara i Future Falconsa.

Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Mislav Ćutuk, a nakon završetka dvoboja nastup svojih igrača za naše je kanale kratko prokomentirao trener Marijan Čaić.

„Prvo poluvrijeme utakmice je proteklo u našoj dominaciji, propustili smo realizirati četiri sjajne šanse. U drugom poluvremenu smo zabili taj pogodak i uspješno smo priveli utakmicu kraju. Na kraju želim čestitati svim igračima koji su sudjelovali u ovoj pobjedi, idemo dalje“, objavio je Dinamo na svojim stranicama.