Messijeva peta za fantastičan lob Griezmanna - Francuz prekinuo golgeterski post

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.07.20. | 23:55

Uvjerljiva pobjeda Blaugrane za nastavak skromne nade u obranu naslova.

Nogometaši Barcelone vratili su se na pobjednički kolosijek nakon dva uzastopna remija protiv Celte i Atletica. U 34. kolu Primere stigli su na El Madrigal i utrpali četiri komada domaćem Villarrealu, a utakmica je završila konačnim rezultatom 4:1.

Već u trećoj minuti zatresla se mreža domaćih nakon autogola Torresa. Ipak, samo deset minuta kasnije Moreno poravnava rezultat, ali pitanje pobjednika praktički je riješeno do kraja prvog dijela.

Lionel Messi bio je dvostruki asistent, a prvo je namijestio gol Suarezu u 20. minuti, dok je petom ostavio loptu Antoineu Griezmannu na vrhu šesnaesterca, a Francuz fantastičnim lobom prekida post dug osam utakmica i konačno zabija gol.

Treba spomenuti kako se i Messi upisao u strijelce, ali VAR je opravdano poništio pogodak zbog ofsajda njegovog asistenta, Sergija Roberta.

Točku na i četiri minute prije kraja utakmice postavio je mladi Ansu Fati za konačnih 4:1.

Blaugrana je ovom pobjedom ostala na četiri boda zaostatka za vodećim Real Madridom koji je slavio protiv Bilbao golom Sergija Ramosa.

(Foto: Albert Gea/Reuters)