Mbappe zabio u debiju, PSG razbio Metz (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 08.09.17. | 22:33

Sjajna premijera mladog francuskog napadača…

Danas su odigrane prve dvije utakmice petog kola Ligue 1.

PSG i dalje je na maksimalnom učinku. Parižani su u gostima razbili Metz 5:1 i tako došli do pete pobjede u pet utakmica u nacionalnom prvenstvu.

Gosti su u vodstvo došli u 31. minuti pogotkom Cavanija koji je zabio nakon fantastične asistencije Neymara. Međutim, gosti su se brzo uspjeli vratiti u susret. Samo sedam minuta kasnije Riviere je poravnao na 1:1.

Utakmica je prelomljena u 56. minuti kada je Assou-Ekotto prestrogo zaradio izravan crveni karton zbog prekršaja na Mbappeu. Samo tri minute kasnije Mbappe je zabio gol u svom debiju i ponovno doveo PSG u vodstvo. Do kraja utakmice gledali smo potpunu dominaciju gostiju koja je okrunjena s tri nova pogotka - u 69. minuti Neymar je povisio na 3:1, Cavani svojim drugim golom u 75. minuti diže na 4:1, dok je za konačnih 5:1 u 87. minuti zabio Lucas.

Metz još uvijek nije došao do bodova u novoj sezoni.

U ranijem susretu, onom između Lillea i Bordeauxa, nije bilo pogodaka, iako su domaćini od 32. minute susreta igrali s igračem manje. Zbog drugog žutog kartona isključenje je zaradio Maia.