Mbappe i Icardi potvrdili pobjedu protiv povijesnog rivala (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.12.19. | 22:57

Sigurna pobjeda Tuchelovih trupa.

Nogometaši Paris Saint-Germaina upisali su uvjerljivu pobjedu u onome što bismo nekad nazvali pravim francuskim derbijem. Danas je to više u pitanju povijesno rivalstvo nego pravo stanje na travnjaku. Potvrdila je to i večerašnja pobjeda 4-0 u gostima u Saint-Etienneu.

Strijelci su bili Paredes (9'), Mbappe (43') i Icardi (72'), a vrijedi dodati kak su domaćini od 25. minute igrali s igračem manje, a Neymar je u drugom poluvremenu promašio jedanaesterac.

Posljednji gol na utakmici djelo je Mbappea nekoliko minuta prije preuranjenog kraja utakmice. Naime, sudac je svirao kraj u 89. minuti zbog velike bakljade domaćih navijača.

Ranije danas, Strasbourg i Rennes su u gostima s minimalnih 1-0 slavili protiv Bordeauxa, odnosno Lyona.