Screenshot
Screenshot

Maribor na Dinamov pogon: Tolić dva puta asistirao, Baturina zabio (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 02.10.22. | 19:49

Maribor, kojemu je na klupi Damir Krznar, slavio je u 11. kolu slovenskog prvenstva kod Gorice s rezultatom 4:1, a u glavnoj ulozi bio je dinamovac na posudbi - Marko Tolić.

Već u sedmoj minuti zaradio je karton, ali kasnije je poboljšao susret. Naime, asistirao je za prva dva gola. Prvo je u 27. minuti dodao Janu Repasu, a potom u 37. Roku Baturini.

Gol Baturine i asistencije Tolića pogledajte OVDJE.

Do kraja prvo dijela pao je još jedan gol. Rok Kronaveter iz penala je u 42. zabio za 3:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor. U nastavku je na 3:1 u 69. smanjio Velikonja, dok je konačan rezultat postavio Žan Vipotnik u 88. minuti.

Krznarova momčad je četvrta na ljestvici sa 17 bodova, 13 manje od vodeće Olimpije, dok je Gorica deveta s osam bodova.

Marin Laušić je ostao na klupi Maribora. Miroslav Iličić je igrao 55 minuta za domaće, Matej Jukić je ušao u 84. minuti.