Malaga porazila Celtu za prvu pobjedu ove sezone, Eibar spašavao bod

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.10.17. | 22:39

Kompletira se 10. kolo Primere.

Odigrane su i preostale dvije današnje utakmice 10. kola Primere.

Malaga je kod kuće kasnim golom s bijele točke svladala Celtu Vigo s 2:1. Poveli su u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela golom Adriana, a Malaga je izjednačila u 76. minuti preko Iaga Aspasa. Spomenuti gol vrijedan tri boda postigao je Recio s bijele točke u 82. minuti susreta. Malaga je tako stigla do prve pobjede ove sezone i nalazi se na 19. mjestu sa samo četiri boda, dok je Celti ovog drugi poraz u nizu nakon što ih je prošlo kolo svladao Atletico Madrid. Oni su pak na 13. mjestu sa 11 bodova.

U ranijoj utakmici Eibar i Levante su podijelili bodove, bilo je 2:2. Levante je dvama brzim golovima u prvom dijelu stigao do prednosti od 2:0 već u 37. minuti. Prvo je Morales u 35. zabio za vodstvo gostiju, da bi Bardhi u 37. zabio za 2:0. No, Eibar se vratio u drugom dijelu preko Arbille (51.) i Charlesa (74.) minuti za spas boda. Eibar je na 17. mjestu a Levante na 11.