Ludo prvenstvo, ludo finale Kupa: Igrači Galate se zamalo potukli, Burak Yilmaz kao u najboljim danima! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.06.15. | 23:08

Pobjednička sezona Galate...

Galatasaray je uzeo dvostruku krunu u Turskoj! Nakon osvajanja prvenstva, velikan iz Istanbula uzeo je i Kup, svladavši u finalu Bursaspor s 3:2. Junak Galate bio je Burak Yilmaz, autor hat-tricka.

Počelo je sjajno za Bursu koja je povela u 27. minuti golom svog najboljeg strijelca Fernandaa iz penala. Ipak, u finišu prvog poluvremena Burak Yilmaz je najprije izjednačio, a onda početkom drugog dijela preokrenuo rezultat u korist favorita.

Nogometaši šestog sastava turske Super lige nisu se predali i u 58. minute nakon sjajne akcije Volkan Sen je poentirao za 2:2. No samo dvije minute poslije, tko drugi nego Burak Yilmaz, zabio je za, pokazalo se, dvostruku krunu Galatasaraya.

Inače, finale su dodatno začinili Felipe Melo i Sabri Sarioglu. Veznjak i branič Galatasaraya u jednom trenutku ušli su u verbalni, a onda zamalo i fizički obračun. Valjda će im novi trofej biti dovoljan razlog da se pomire poslije ovog incidenta...