Lokosi preokrenuli protiv Zadra, Inter svladao Istru za četvrtfinale Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 30.10.18. | 18:53

Odigrane su prve dvije utakmice osmine finala Hrvatskog kupa.

Saznali smo prva dva četvrtfinalista Hrvatskog kupa.

U prvoj utakmici osmine finala Lokomotiva je na gostovanju preokrenula protiv Zadra i slavila konačnim rezultatom 3-1.

ODIGRAJ Zelina - Dinamo

Poveli su domaćini već u 2. minuti pogotkom Vlatka Blaževića, ali do kraja poluvremena momčad s Kajzerice već je uspjela preokrenuti rezultat. Prvo je Myrto Uzuni u 23. minuti poravnao, da bi Ivan Krstanović u sudačkoj nadoknadi zabio za vodstvo 2-1. Nakon 10 minuta drugog dijela, Toni Datković je riješio pitanje pobjednika, postavivši konačnih 3-1.

ODIGRAJ Šibenik - Hajduk

U drugoj utakmici igranoj u utorak, Inter je u Zaprešiću pobijedio Istru 2-1. Poveli su domaći u 37. minti preko Ajayija, da bi samo dvije minute kasnije najbolji strijelac Puležana, Ramon Mierez izjednačio na 1-1. 'Div iz predgrađa' stigao je do pobjede golom u 53. minuti.

ODIGRAJ Varaždin - Rijeka

U ostalim susretima osmine finala Osijek gostuje na Krku, Slaven ide na noge Marsoniji, Hajduk će gostovati na Šubićevcu protiv Šibenika dok Dinamo igra protiv Zeline. Rijeka će igrati protiv neugodnog drugoligaša u Varaždinu, a jedini susret trećeligaša bit će dvoboj Jadrana i Vinogradara.