Liverpool bez pobjede protiv Blackburna, igra se uzvrat četvrt finala FA Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 08.03.15. | 19:09

Liverpool i Blackburn ponovit će svoju utakmicu četvrt finala FA Kupa. Današnja utakmica na Anfieldu je završila bez golova.

Već na samom početku utakmice dogodio se najvažniji potez. Martin Škrtel stradao je u jednom dvoboju s Gestedeom te je morao napustiti travnjak. Prekid je trajao 10-ak minute, a izgleda kako je taj šok loše djelovao na igrače Liverpoola. Naime, velikih prilika domaćih nogometaša nije bilo previše, a Blackburn je pokazao da nije zalutao u četvrt finale i prijetio iz nekoliko brzih akcija. U tome im je pomagao i naš Dejan Lovren, pogotovo u prvom poluvremenu, koji je imao nekoliko pogrešaka koje, na njegovu sreću, ipak nisu završile golom.

U drugom poluvremenu Liverpool je preuzeo još veću inicijativu, pokušao je Brandan Rodgers i s uvođenjem Balotellija kao drugog napadača, ali svi su pokušaji 'Redsa' završili neuspješno. Najbliži golu bio je Sturridge koji je u nekoliko navrata prijetio gostujućem golmanu Eastwoodu, ali na kraju je ostalo 0:0.