Reuters

Leko slavio protiv Bilića u dvoboju hrvatskih trenera u Kini

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 28.04.21. | 14:16

Upisao je drugu pobjedu, dok Biliću baš i ne ide najbolje

U dvoboju dva hrvatska trenera, Ivana Leke i Slavena Bilića, u kineskoj Superligi slavio je Leko sa Shanghai Portom s 3:1 protiv Bejing Gouana.

Lekina ekipa vodila je već do četvrte minute s 2:0. Ricardo Lopes zabio je u prvoj minuti na asistenciju Aarona Mooye, a isti igrač zabio je i za 2:0 nakon greške obrambenog igrača Bejinga koji mu je dodao loptu u noge.

Bilićeva momčad smanjila je u 22. minuti golom Viere koji je iskoristio asistenciju Cedrica Bakambua. Pokušavali su Bilićevi igrači doći do izjednačenja, ali na kraju je u 81. minuti Lu Wenjun zabio za konačnu potvrdu pobjede Lekine momčadi rezultatom 3:1.

Leki je ovo druga pobjeda na klupi Shanghai Porta, u prvom kolu slavio je protiv Tianjina s velikih 6:1. S druge strane Biliću ne ide bajno na klupi Bejinga, ovo mu je drugi poraz, a u prošlom kolu poraženi su od Shanghai Shenhue s 2:1.