Leicester do druge pobjede u nizu, Llorente junak Swanseaja (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 04.03.17. | 17:56

U najefikasnijoj utakmici kola Watford i Southampton zabili su čak sedam golova.

<iframe frameborder="0" width="640" height="390" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5dvsu2" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5dvsu2_riyad-mahrez-goal-hd-leicester-city-2-1-hull-city-04-03-2017-hd_sport" target="_blank">Riyad Mahrez Goal HD Leicester City 2 1 Hull...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/reddefutbol" target="_blank">reddefutbol</a></i>

Podjele bodova nije bilo, osim u ranijoj utakmici Uniteda, dok su pobjede ostvarili Stoke kod kuće protiv Middlesbrougha, Crystal Palace na gostovanju kod WBA, Swansea protiv Burnleya u zadnjoj minuti i u najefikasnijoj utakmici dana Southampton s 4:3 kod Watforda.

Watford je rano poveo u toj utakmici, no Southampton se nije predavao, a na kraju su im pobjedu osigurali Manolo Gabbiadini i Nathan Redmond u posljednjih sedam minuta utakmice. Stoke je slavio na krilima Marka Arnautovića koji je postigao dva pogotka u razmaku od 13. minuta u prvom poluvremenu, a taj se rezultat zadržao na semaforu sve do kraja utakmice.

Crystal Palace upisao je vrlo važnu pobjedu na teškom gostovanju kod WBA. S tri boda su pobjegli od zone ispadanja i ohrabrili se što se tiče ostanka u lgii. Do pobjede su ih vodili Zaha i Townsend, a prvi pogodak na utakmici pogledajte u videu.

<div style="position: relative;" itemscope itemtype="http://schema.org/VideoObject"><meta itemprop="name" content="2017-03-04 16-11-42" /><meta itemprop="uploadDate" content="1970-01-01T00:24:48.643Z" /><meta itemprop="contentUrl" content="https://streamable.com/0zvwq" /><iframe src="//streamable.com/e/0zvwq?loop=0" frameborder="0" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen scrolling="no" style="width: 640px; height: 360px;"></iframe><script async src="//v.embedcdn.com/v1/embed.js"></script></div>

Junak Swanseaja bio je Fernando Llorente koji je zabio pogodak u sudačkoj nadoknadi utakmice za pobjedu. Gubili su do posljednjih pola sata igre, no ipak su stigli do sva tri boda sasvim zasluženo, držali su pritisak i stvorili puno kvalitetnih prilika. Odlučujući gol na utakmici pogledajte u videu.

<iframe frameborder="0" width="640" height="390" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5dvw33" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5dvw33_fernando-llorente-2nd-goal-hd-swansea-3-2-burnley-04-03-2017_sport" target="_blank">Fernando Llorente 2nd Goal HD Swansea 3-2...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/Live1Goals" target="_blank">Live1Goals</a></i>