Kuyt donio pobjedu Fenerbahceu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.10.14. | 20:41

Nakon što je u prošlom kolu izgubio od Galatasaraya, Fenerbahce se vratio u pobjednički ritam. U 7. kolu turske Super lige na domaćem je terenu s 2:1 pobijedio Genclerbirligi.

Favorizirani domaćini do pobjede su došli iz dva kaznena udarca. Prvoh je u 50. minuti realizirao Emre Belozoglu, a drugog 4 minute prije kraja utakmice Dirk Kuyt. U međuvremenu je Antal u 81. izjednačio rezultat, ali na kraju je Fener ipak došao do nova tri boda koja ga dovode na bod zaostatka za Besiktasom i Galatasarayom. Doduše, Fenerbahce sada ima i utakmicu više od svojih rivala.

U ranijim utakmicama gosti su došli do pobjeda. Rizespor je s minimalnih 1:0 bio bolji od Sivasspora dok je Bursaspor bila uvjerljiva kod Balikesirspora za koje je svih 90 minuta odigrao Ante Kulušić.