Kreilach strijelac u pobjedi Uniona nad Kielom

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 04.08.17. | 20:38

Druga pobjeda Union Berlina u novoj sezoni…

U utakmici drugog kola druge njemačke lige između Union Berlina i Kiela Damir Kreilach došao je do svog prvog pogotka u novoj sezoni. U pravoj golijadi Union Berlin na koncu je pobijedio Kiel sa 4:3 i došao do druge pobjede u dva kola nove sezone.

Poveli su gosti u 12. minuti pogotkom Schindlera, ali je samo dvije minute kasnije izjednačio Kreilach koji je nakon prekida centaršut Trimmela s desnog krila glavom pospremio u mrežu. Međutim, već u 16. minuti gosti su ponovno u vodstvu, i to zahvaljujući autogolu Pedersena.

Union je do 2:2 došao u 24. minuti golom Skrzybskog pa i do 3:2 tri minute kasnije golom Hedlunda. Međutim, u 32. minuti ponovno je izjednačeno nakon što je za Kiel zabio Drexler.

Pobjedu je Unionu u 52. minuti drugim pogotkom donio Skrzybski.