Kramarićev Hoffenheim prosuo pobjedu kod Wolfsburga u posljednjim trenucima

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 22.10.17. | 19:58

Tek četiri gola vidjeli smo u ova tri današnja susreta...

Za razliku od Premiershipa, Bundesliga danas nije pružila naročita uzbuđenja u ova tri današnja susreta.

Sve skupa smo vidjeli tek četiri pogotka, od čega su dva bila na utakmici Freiburga i Herthe. Tamo su dva kluba remizirali, konačni rezultat bio je 1:1. Domaći su poveli u 52. minuti golom Haberera iz jedanaesterca. Hertha je mogla slaviti  da je Kalou pogodio u 77. minuti najstrožu kaznu, koju mu je Schwolow obranio. Ovako je isti igrač samo tri minute kasnije iz drugog dosuđenog jedanaesterca za Herthu zabio za konačnih 1:1.

Bez pobjednika i s dva pogotka bio je meč Wolfsburga i Hoffenheima, za koji je čitav meč odigrao i naš Andrej Kramarić. Vukovi su već u 11. minuti mogli povesti, ali je Arnold promašio penal. To je iskoristio Demirbay, koji svoju prigodu iz najstrože kazne u 73. minuti ne promašuje te zabija za 1:0 Hoffenheima. Domaći se ipak spašavaju u posljednji trenutak, kada je Uduokhai zabio za 1:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade.

U trećem susretu dana, onome sa samog dna ljestvice, Koln je kod kuće uspio izvolijevati bod protiv predzadnjeg Werdera, ostalo je 0:0.