Koprivničanci u završnici ugasili nade

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.04.16. | 17:22

U prvoj današnjoj utakmici 34. kola domaćeg nogometnog prvenstva Slaven Belupo je slavio u Zagrebu s 3:0.

Zagreb je 23. porazom ove sezone ostao na dnu prvoligaške ljestvice. Ima šest bodova zaostatka za devetoplasiranom Istrom i žele li 'Pjesnici' ostati u igri za elitni razred hrvatskog nogometa u zadnja dva kola mora pobijediti Lokomotivu i Hajduk, dok na drugoj strani Istra ne smije osvojiti niti bod u okršajima danas s Dinamom te još do kraja sezone sa Splitom i Rijekom.

Težak posao čeka Zagreb, a veliku priliku da se približi pulskoj momčadi na samo tri boda uoči posljednja dva kola, propustili su 'Pjesnici' danas pred svojim navijačima. No, nisu stvorili gotovo niti jednu pravu priliku, a golove smo vidjeli u samoj završnici susreta.

Prvo je mrežu domaćina načeo Gordan Barić u 81. minuti, a ubrzo su utihnule sve nade Zagrebaša u barem bod danas jer je samo dvije minute kasnije već na semaforu stajalo 2:0 za Slaven Belupo. Strijelac je bio Muzafer Ejupi, koji je konačnih 3:0 postavio u 90. minuti, svojim drugim golom na utakmici, pod gredu.