Kiksao je Bilić, ali pao je i Fener u posljednjim minuta!

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 23.02.15. | 20:58

Fenerbahče, jedan od vodećeg trojca turske Super lige pao je na domaćem terenu u sklopu 21. kola protiv Akhisara Belediyea.

Aktualni prvaci Turske, nogometaši Fenerbahčea, propustili su preuzeti vrh Super lige. Večeras su zabilježili poraz 1:2 na domaćem terenu protiv Akhisara.

Gosti su poveli već u petoj minuti utakmice preko Vurala, a domaći sastav odgovara tek četiri minute prije kraja prvog dijela susreta. Strijelac je, na asistenciju Kuyta, portugalski veznjak Raul Meireles.

Iako su napadali već dio susreta, domaći nogometaši priredili su pravi šok na svom terenu kada im je Vaz Te u 89. minuti utakmice pogodio za tek treći prvenstveni poraz.

Fenerbahče trenutno drži treću poziciju s dva boda manje od vodećeg Galatasaraya.

(Foto: Action  Images)