Action images

Kako su igrali: Bivši dinamovci najbolji kod Riječana, Mertens igrač utakmice (FOTO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 05.11.20. | 21:37

Domaćin je hrabo pao, a sigurno je večeras najteže biti u koži mladog Filipa Brauta.

Rijeka ipak nije uspjela.

Rino Gattuso i njegov Napoli slavili su danas na Rujevici rezultatom 1:2, iako je domaćin prvi stigao do vodstva nakon izvrsnog gola Murića.

Ali, njihovo slavlje od te 13. minute trajalo je punih pola sata budući da je u 43. minuti Demme vratio goste u rezultatski egal.

U nastavku, gosti su bili bolji, a to su okrunili pogotkom autogolom nesretnog Brauta koji se našao u krivo vrijeme na krivom mjestu. Od te 62. minute do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a Riječani imaju za čime žaliti budući da su imali nekoliko dobrih prilika za postizanje pogotka od kojih je najbolja bila ona Menala iz 47. minute kad je pogodio vratnicu.

Što se tiče ocjena koje daje specijalizirani portal Whoscored.com, najbolji kod domaćina bili su Dinamov dvojac na posudbi - Sandro Kulenović (7.5) i Luka Menalo(7.1), dok je najbolju ocjenu zaradio strijelac jedinog pogotka Robert Murić (7.6) koji je zbog ozljede morao napustiti travnjak već u 24. minuti.

Najbolji kod gostiju, a ujedno i prvo ime utakmice, bio je belgijski napadač Dries Mertens koji je zaradio ocjenu 8.1.

Osim njega valja pohvaliti i Demmea (7.6) te Lorenza (7.7)

Ocjene potala Whoscored.com za sve aktere večerašnjeg ogleda pogledajte u nastavku teksta.