Jardim: Ključan je promašeni penal

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 22.02.17. | 08:11

Ovo je bilo prvi put da je Monaco primio pet golova u nekom od europskih natjecanja.

˝Imamo još 90 minuta, igramo kod kuće i ovaj dvoboj je daleko od kraja. Mislim da svatko tko je gledao utakmicu može biti zadovoljan ovim spektaklom. Bila je to sjajna utakmica za navijače, dvije vrhunske momčadi, odlične u napadu, zabile osam golova˝ - govorio je Leonardo Jardim poput neovisnog navijača, pa u nastavku ponudio svoje viđenje razvoja situacije:

˝Moji su igrači odigrali sjajnu utakmicu. Napravili smo nekoliko pogrešaka u obrani koje je City kaznio, ali odlučujućim trenutkom utakmice označujem promašeni penal. Mogli smo otići na 3:1, a malo kasnije oni su izjednačili˝.

Šansa Monaca bila je velika, a ovo je bilo prvi put u povijesti da su primili pet golova u nekom od europskih natjecanja, baš u utakmici u kojoj su imali šansu slaviti.