REUTERS/Vincent West

Ivo Grbić u 69. minuti zamijenio ozlijeđenog Jana Oblaka pa sačuvao pobjedu Madriđanima

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 15.10.22. | 22:57

Subotnji derbi Athletica i Atletica pripao je gostima pogotkom Antoinea Griezmanna

U posljednjem subotnjem dvoboju 9. kola Primere Atletico Madrid je slavio u Bilbaou kod Athletica s 1:0 i probio se na treće mjesto ljestvice.

Pogodak vrijedan pobjede dao je Francuz Antoine Griezmann u 47. minuti na dodavanje Alvara Morate.

Ivo Grbić je u 69. minuti zamijenio na vratima ozlijeđenoga Jana Oblaka i u završnici bio junak pobjede gostiju. Skinuo je s glave zicer domaćem napadaču, zatim obranio težak udarac Inigu Martinezu

Posla je imao i VAR, koji je u 10. minuti poništio gol Morate, a u 90. poništio već dosuđeni kazneni udarac zbog igranja rukom. Sudačka nadoknada trajala je 10 minuta, no momčad Diega Simeonea je izdržala.

U nedjelju (16.15) se igra veliki derbi Real Madrid - Barcelona. (Hina, R. I.)