Luka Stanzl/Pixsell

Ivan Leko upisao prvu pobjedu na klupi Standarda, Frigan ušao i izborio kazneni udarac u 90+6. minuti za remi protiv lidera prvenstva!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.02.24. | 19:40

Slavlje mu je donio australski reprezentativac svojim prvijencem.

Nogometaši Standard Liègea upisali su minimalnu pobjedu u 25. kolu Jupiler Pro lige protiv OH Leuvena. Pobjedu Lekinoj momčadi donio je australski reprezentativac O'Neill svojim prvijencem u 19. minuti.

Za Ivana Leku je ovo bila prva pobjeda otkako je sjeo na klupu Standarda. Prije ove utakmice na klupi belgijskog velikana upisao dva remija i dva poraza.

S ovom pobjedom Standard je skočio na 10. mjesto gdje su preskočili Westerlo koji je na gostovanju kod Union SG odigrao 2-2.

Gosti su poveli već u šestoj minuti, domaćin je potom preokrenuo rezultat i poveo 2-1, da bi onda u duboko u sudačkoj nadoknadi, preciznije u 90+6. minuti, Westerlo došao do poravnanja.

Matija Frigan u igru je ušao u 83. minuti, ali baš je na njemu bio napravljen prekršaj kojeg je onda s bijele točke Madsen pretvorio u pogodak.

Mladi Riječanin je ove sezone zabio četiri pogotka za svoju novu momčad u Jupiler Pro ligi.