Ispao i Pašalićev Spartak unatoč pobjedi, Salzburg nadigrao Sociedad

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 22.02.18. | 23:05

Pašaliću 75. minuta u pobjedi Spartaka.

I dok je na ulicama Bilbaa bilo žestoko, na terenu nije bilo tako dramatično. Rusi su slavili s 2:1, međutim nisu uspjeli nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice od 1:3. Mario Pašalić počeo je utakmicu u početnom sastavu Moskovljana i igrao solidno do 75. minute kada ga je zamijenio strijelac za 1:2 Melgarejo. Spartak je poveo preko Luiza Adriana u 44. minuti nakon centaršuta Kombarova. S tim se rezultatom otišlo na odmor, u 57. domaći izjednačuju preko Etxeite, a konačnih 1:2 postavlja Melgarejo.

1:2 Melgarejo

Braga je s minimalnih 1:0 pobjedila Marseille, no francuska momčad je prošla dalje zbog 3:0 pobjede u prvoj utakmici. U prilično izjednačenoj i borbenoj utakmici jedini gol postigao je Horta u 34. minuti.

1:0 Horta

Austrijski Salzburg je slavio s 2:1 protiv španjolskog Real Sociedada i s ukupnih 4:3 prošao dalje. Poveli su preko Dabbura u 10. minuti, a gosti poravnavaju preko Navasa 18. minuta kasnije. Strijelac za goste zaradio je drugi žuti karton u 71., a samo tri minute kasnije Berisha postavlja konačnih 2:1 iz najstrože kazne.