Inter prokockao dvostruko vodstvo u golijadi protiv Sassuola (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 24.06.20. | 21:30

Oni su se od borbe za naslov definitivno oprostili.

Nakon 27. kola, čini se kako su se nogometaši Intera oprostili od borbe za naslov prvaka Italija. Na svojoj Meazzi prokockali su dvostruko vodstvo protiv fantastičnog Sassuola koji je izvukao bod u golijadi 3:3.

Počelo je sjajno za De Zerbijevu momčad koja je odigrala vrlo lijepu akciju od posljednje linije koju je mirnom egzekucijom finiširao Francesco Caputo za 1:0 nakon samo četiri minute igre.

Međutim, do kraja prvog poluvremena Nerazzuri preko Lukakua (41') iz jedanaesterca i Biraghija (45+1') dolaze do preokreta.

U nastavku smo gledali vrlo izjednačenu utakmicu, a prava uzbuđenja čekala su nas tek u posljednjih deset minuta. Prvo je Berardi iz jedanaesterca u 81. minuti poentirao za izjednačenje gostiju.

Međutim, Borja Valero na ubačaj Candreve samo pet minuta kasnije zabija za novo vodstvo momčadi Antonija Contea.

Međutim, to vodstvo im nije dugo izdržalo – igrala se 89. minuta kada Magnani ponovno šokira domaće nogometaše i zabija za konačnih 3:3.