REUTERS/Massimo Pinca

Igrači gađali vratnice, Szczesny spasio Staru damu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.03.24. | 15:19

Hrvatski nogometaš Milan Badelj je igrao do 85. minute za Genou

U prvoj nedjeljnoj utakmici 29. kola talijanskog prvenstva Juventus i Genova su u Torinu odigrali 0-0.

Imao je Juventus prilika, ali neuspješnih. Samuel Iling-Junior i Moise Kean pogodili su vratnicu u 67. i 90. minuti, ali Juve je vrlo lako mogao izgubiti ovu utakmicu da nije bilo obrane Wojciecha Szczesnyja u prvom poluvremenu ispred Mattije Banija.

Osim toga, Juve je ostao bez svog najboljeg strijelca Dušana Vlahovića koji je isključen u sudačkoj nadoknadi nakon druge opomene zbog protesta.

Hrvatski nogometaš Milan Badelj je igrao do 85. minute za Genou.

Juventus ostaje na trećem mjestu, izjednačen po bodovima s Milanom (59), sa 16 bodova zaostatka za prvoplasiranim Interom (75 bodova). Genova je 12. s 34 boda.