Igrač Dinama zabio, ali Kosovo ispustilo pobjedu protiv Danske

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 21.03.19. | 21:06

Skoro su priredili iznenađenje domaćini u Prištini.

Na stadionu Fadila Vokrrija u Prištini, domaća reprezentacija Kosova ispustila je pobjedu protiv Danske u prijateljskom susretu. Uoči početka kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine, Kosovari su odigrali 2-2 protiv zemlje koja je nastupila na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

Prvi pogodak na utakmici djelo je igrača zagrebačkog Dinama. Riječ je, naravno, o stoperu i priučenom lijevom bočnom hrvatskog prvaka, Amiru Rrahmaniju koji se u strijelce upisao u 42. minuti. Halimi je centrirao iz slobodnog udarca s desne strane, a 25-godišnji branič bio je najviši u skoku i zabija za vodstvo Kosova.

U nastavku smo vidjeli još tri pogotka. Prvo je Christian Eriksen u 63. minuti iz jedanaesterca prvi put poravnao rezultat, a nakon što je tri minute kasnije Celina zabio za novo vodstvo, u prvoj minuti sudačke nadoknade Pierre-Emile Hojbjerg zabija za konačni remi 2-2.

Amir RrahmaniChristian EriksenPierre-Emile HojbjergKosovokosovska nogometna reprezentacijaDanskaDanska nogometna reprezentacija