Icardi u samoj završnici donio sva tri boda PSG-u (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.11.19. | 19:37

Momčad Thomasa Tuchela nastavlja s minimalnim pobjedama.

PSG je možda teže od očekivanog došao do nove pobjede protiv Bresta u gostima s 2:1.

Parižane je u vodstvo doveo Angel Di Maria golom u 39. minuti, kada ga je Julian Draxler odličnim dodavanjem izbacio u stopostotnu priliku, a Arnetinac odličnim potkopavanjem poslao loptu u mrežu preko golmana Larsonneura.

U 73. domaćini su došli do izjednačenja. Nakon duge lopte u polukontri, došla je do Samuela Grandsira koji matira Sergia Rica na golu Parižana.

No u 85. minuti, kako to često biva u zadnje vrijeme, za PSG se ukazao Mauro Icardi. Draxler je poveo akciju, dao loptu u prostor iza obrane na bok za Maxima Choupo-Motinga koji je ušao u drugom poluvremenu, on centrirao u sredinu, a Argentinac nakon malo petljanja poentirao i donio kolovođama prvenstva nova tri boda.

Sve utakmice:

Brest – PSG 1:2 (Grandsir 73'/ Di Maria 39', Icardi 85')

Lille – Metz 0:0

Monaco – Dijon 1:0 (Golovin 42')

Reims – Angers 0:0

Strasbourg – Nimes 4:1 (Ajorque 14', Mothiba 45+1', 85', Lienard 70'/ Philippotaux 48')