Gorica gubila do 86. minute pa okrenula, šou Ognjena Mudrinskog (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 22.08.20. | 20:01

Srpski napadač prvi je strijelac prvenstva s četiri postignuta pogotka u dvije utakmice.

Bila je to jedna utakmica u kojoj nije bilo previše prigoda, a dojam je kako je podjela bodova najrealniji ishod. Ipak, s tom konstatacijom nije se složio Ognjen Mudrinski koji je ponovno zabio dva pogotka na utakmici iako ni ovog puta nije bio među starterima

Domaćinu je pripalo prvih, gostima drugih 45 minuta, a utakmica je prema statističkim podacima bila gotovo izjednačena.

Kad su svi mislili da će se na odmor otići s početnih 0:0, Glavčić je lukavo, špicom, tukao s vrha 16-erca, na što Kahlina nije imao odgovor – 1:0

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.159%;"><iframe src="https://streamable.com/e/5j9d0a" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

U nastavku, preokret!

Domaćin je imao nešto bolje prilike, jednu jako dobru zapucao je Krstanović, a za sve to kažnjeni su u samom finišu utakmice.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 59. minuti kada je umjesto Čanađije u igru ušao Ognjen Mudrinski.

Srpski napadač prvo je zabio u 86. minuti za poravnanje da bi nakon toga u sudačkoj nadoknadi Dvorneković ukrao loptu na suparničkoj polovici, fantastičnim ubačajem uposlio devetku Gorice koji takve situacije pretvara u pogodak zatvorenih očiju.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.159%;"><iframe src="https://streamable.com/e/ulcdfe" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.159%;"><iframe src="https://streamable.com/e/n5mzxd" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Do kraja utakmice ostalo je premalo vremena da bi se Farmaceuti vratili u igru, a zanimljivo je kako je ovo bio četvrti pogodak srpskog napadača u prvenstvu te je on prvi strijelac lige. Mudrinski je i u prvom kolu protiv Varaždina u igru ušao u nastavku, a tada mu je bilo potrebno 17 minuta za dva pogotka.

Ako to zbrojimo ovom današnjem, Mudrinski je na terenu proveo ukupno 48 minuta, a za to vrijeme je postigao četiri pogotka što je u prosjeku pogodak svakih 12 minuta.

Za kraj dodajemo kako u sljedećem kolu Gorica na domaćem terenu dočekuje Šibenik, dok Slaven Belupo ide u goste Hajduku.

(foto: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL)