Golijada na Calderonu: Mandžukić zabio, Atleti ispred Barce, a na bod od Reala! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.11.14. | 19:53

Mario Mandžukić zabio je jedan pogodak u pobjedi Atletico Madrida protiv Cordobe 4:2...

Dugo su se Atleti na svom Vicente Calderonu mučili s dojučerašnjim drugoligašem, koji je u uvodnih devet kola Primere osvojio tek pet bodova. U završnici prvog dijela Simeoneva momčad uspjela je povesti nakon autogola Lusa, no u 54. minuti Ghilas je vratio stvari na početak.

Čudesni Real puni i puni! Spektakularna golčina Jamesa, Benzema i CR7 zabijali i asistirali! (VIDEO)

Atletico je odgovorio eksperesno, u 58. Griezmann vraća prednost domaćinu, a u 62. minuti Mandžukić glavom poslije ubačaja Kokea pogađa za 3:1. Hrvatskom reprezentativcu bio je ovo četvrti pogodak u Primeri.

U 80. minuti opet je asistirao Koke, a ovaj puta zabija Raul Garcia. Poraz Cordobe u završnici je svojim drugim golom ublažio Ghilas.

Nakon deset kola Atletico je drugi s 23 boda, odnosno tek bodom manje od Reala. Barcelona je sada treća, ali uz utakmicu manje, protiv Celte na Camp Nou.