Daniel Maldini nakon pogotka za 1:1. Foto: REUTERS/Daniele Mascolo

Giroud spasio Milan, zabio i sin legende Rossonera

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.11.22. | 22:54

Ante Rebić igrao je za Milan od 72. minute

Talijanski nogometni prvak Milan stigao je na drugo mjesto ljestvice zahvaljujući teško izborenoj 2:1 domaćoj pobjedi protiv Spezije u posljednjem subotnjem susretu 13. kola Serije A.

Milan je bio apsolutni favorit u tom susretu te je dominirao prvim poluvremenom, ali postigao je sa,o jedan gol preko Thea Hernandeza (21.). U nastavku je Spezia krenula odlučnije te poravnala preciznim udarcem Daniela Maldinija (59.), 21-godišnjeg sina legendarnog Paola, kojii je u Speziji na psudbi iz Milana.

U 65. miniti Tonali je postigao sjajan gol sa 20-ak metara, ali je poništen zbog prekršaja na sredini igrališta u začetku akcije, pa je rezultat 1:1 stajao sve do pred sam kraj susreta. Veliko iznenađenje ipak je spriječio Giroud (89) spektakularnim volejom.

Ante Rebić igrao je za Milan od 72. minute.

Drugoplasirani Milan sada ima 29 bodova, šest manje od vodećeg Napolija koji je ranije u subotu kao gost svladao Atalantu sa 2:1.