Braga izvukla remi protiv Siona i izborila osminu finala Europske lige (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 24.02.16. | 21:16

Nakon velike drame i mnogo neizvjesnosti Braga se plasirala u osminu finala jedva izborenim remijem 2:2 na svom terenu.

Braga je pomislila kako je završila svoj posao kada je u prvom susretu šesnaestine finala Europske lige pobijedila Sion prije dva dana u gostima s 2:1. No, Švicarci su u uzvratu pokazali kako ih se nije smjelo podcjenjivati.

Gosti su u dva navrata imali vodstvo, prvi put u 16. minuti preko Gekasa, 11 minuta kasnije izjednačio je domaći Josue s bijele točke, da bi gosti ponovno bacili navijače Brage u očaj u 29. minuti. Ponovno isti egzekutor, Gekas...

Gostujuće slavlje nije dugo trajalo. Smišljali su taktike za nastavak tijekom poluvremena, ali samo tri minute unutar drugog dijela javlja se Stojiljković pogotkom za, pokazat će se, konačnih 2:2.

Na samom je kraju i sreća pratila domaćine, budući da je Sion u sučevoj nadoknadi pogodio prečku. No, Portugalci su se uspjeli obraniti svih napada na koncu susreta te su time postali prvi koji su ove sezone izborili plasman u osminu finala Europske lige.