Fiorentina i Atalanta podijelili bodove (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.09.17. | 22:35

Slavlje domaćina…

U utakmici šestog kola Serija A Fiorentina je pred svojim navijačima odigrala 1:1 s Atalantom.

Fiorentina je povela u 12. minuti. Chiesa je sjajnu primio „svijeću“ Theraua, oslobodio se svog čuvara i iz poluvoleja s ruba šesnaesterca sjajno pogodio za 1:0 Fiorentine.

Atalanta je u 62. minuti propustila izjednačiti kada je Gomez bio neprecizan s bijele točke. Međutim, duboko u sudačkoj nadoknadi Freuler je s ruba kaznenog prostora preciznim udarcem uspio poravnati na (konačnih) 1:1.

Bologna je u gostima pobijedila Sasusuolo 1:0 (Okwonkwo 89') u utakmici u kojoj su domaćini od 80. minute igrali s igračem manje, isključen je Magnanelli nakon što je zaradio drugi žuti karton.

Rezultate ostalih današnjih utakmica šestog kola Serije A možete pronaći OVDJE i OVDJE.