Fenomenalan slalom Vlašića s centra i asistencija za vodstvo (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 22.10.20. | 21:34

Hrvatski reprezentativac i njegov CSKA protiv zagrebačkog Dinama igraju za tjedan dana.

U skupini K sa zagrebačkim Dinamom i Feyenoordom nalaze se još i Wolfsberger i moskovski CSKA koji u isto vrijeme igraju svoj susret u Austriji.

Već u petoj minuti tog susreta u vodstvo je stigla ruska momčad, a najzaslužniji za to definitivno je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić. Ofenzivac Moskovljana primio je loptu praktički na centru, jednom varkom izbacio prvog čuvara, a potom munjevitim prodorom prošao između dvojice poput Ivice Kostelića kroz slalomske „dvostruke vende“. Niksi je potom dao loptu na desnu stranu za Adolfa Gaicha s koji s vrha šesnaesterca pogađa za 1:0

Utakmica je u konačnici završila rezultatom 1:1, jer je u 42. minuti Liendl donio izjednačenje iz penala.

Slalom i asistenciju Vlašića pogledajte OVDJE.

Dodajmo da CSKA sljedećeg tjedna u Moskvi dočekuje zagrebački Dinamo.