Everton bio na konopcima pa srušio Palace u posljednjih pet minuta (VIDE)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.10.18. | 18:52

Treća uzastopna pobjeda kluba iz Liverpoola.

Nogometaši Evertona stigli su do treće uzastopne prvenstvene pobjede.

U 9. kolu Premiershipa, Everton je pobijedio Crystal Palace rezultatom 2-0 i tako se popeo do 8. mjesta na ljestvici sa ukupnih 15 bodova na svom kontu.

Međutim, nije sve teklo glatko za 'Toffeese'. U prvom poluvremenu su obje momčadi imale nekoliko poluprilika, ali nisu bili precizni.

U drugom poluvremenu vidjeli smo sav sadržaj utakmice. Prvo je Palace dobio jedanaesterac u 59. minuti. Loptu je na bijelu točku postavio Luka Milivojević, ali engleski reprezentativni vratar Jordan Pickford nogom brani njegov pokušaj.

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" mozallowfullscreen="" scrolling="no" src="//www.clippituser.tv/c/embed_iframe/lnbakd" style="height:315px; width:100%; max-width:560px;" webkitallowfullscreen=""></iframe>

Zaigrali su nešto ozbiljnije domaći nakon obranjenog kaznenog udarca, ali bez materijalizacije određenih prilika.

Kada je sve mirisalo na remi bez golova, momčad sa Goodisona u 2 minute rješava pitanje pobjednika.

Prvo je u 87. minuti Calvert-Lewin glavom bio precizan nakon sjajnog ubačaja Lookmana, da bi već u sljedećem napadu Cenk Tosun pobjegao obrani gostiju i poentirao za konačnih 2-0.

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" mozallowfullscreen="" scrolling="no" src="//www.clippituser.tv/c/embed_iframe/lnbavd" style="height:315px; width:100%; max-width:560px;" webkitallowfullscreen=""></iframe>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/6bOb" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>