Eto'o je neuništiv! S dva gola doveo svoju momčad na vrh tablice, a sebe na čelo liste strijelaca (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 12.09.15. | 21:51

Branitelj naslova turskog prvaka je loše krenuo u novu sezonu.

Galatasaray je u prva 4 kola upisao tek 5 bodova te se, nakon nepotpunog kola, trenutno nalazi na 7. mjestu prvenstvene tablice. Novi šok su doživjeli protiv Mersina, koji im je u goste došao bez iti jednog osvojenog boda u prva tri kola.

Današnji bod im je donio Wellilton u 49. minuti, a Galatasarayu je bod donio Podolski samo minutu kasnije.

Kraj utakmice obilježila su dva crvena kartona, po jedan u svakoj momčadi. Inan je nesportski udario Wedersona i za to dobio izravni crveni karton dokje protivniku sudac dodijelio žuti, a to mu je bio drugi na utakmici.

Na prvom mjestu će prenoćiti ambiciozni novi prvoligaš Antalyaspor. Oni su na svojem stadionu pobijedili Esisehirspor, a junak utakmice bio je neuništivi Samuel Eto'o koji je postigao oba gola za svoju momčad. Do sada je ukupno 5 puta tresao mreže u dresu Antalyaspora pa je trenutno prvi strijelac turskog prvenstva...

Super liga, 4. kolo:

Akhisar Belediye – Gaziantepspor 0:0
Bursaspor – Genclerbirligi 3:2 (Dzsudzsak 43'-11m, 55', Hopf 77'-1g/Campos 57', El Kabir 90+1')
Antalyaspor – Esisehirspor 2:0 (Eto'o 53', 90+4'-11m)
Galatasaray – Mersin 1:1 (Podolski 50'/Wellilton 49')