Eibar uvjerljiv u okršaju s Almerijom

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 08.12.14. | 19:20

Pravu golijadu vidjeli su gledatelji utakmice između Eibara i Almerije, a na kraju su slavili domaćini s 5:2.

Već nakon 31 minute Eibar je vodio s 3:0. U 3. minuti Piovaccari je postigao prvi gol na utakmici, 18 minuta kasnije Berjon povećao na 2:0, a Albentosa je u 31. dodatno povećao slavlje domaćih navijača.

Gosti su do poluvremenu preko Soriana smanjili na 3:1, ali nisu imali nikakve šanse za preokret. Dapače, Eibar je preko Navasa i Cape povećao prednost pa je Mendezov gol u 77. minuti samo ublažio gostujući poraz.

Eibaru je ovo 5. prvenstvena pobjeda pa je trenutno na 9. mjestu s 19 bodova. Almeria je 17. s 10 prikupljenih bodova.

Eibar – Almeria 5:2 (Piovaccari 3', Berjon 21', Albentosa 31', Navas 57', Capa 74'/Soriano 43', Mendez 77')