Drugoj momčadi Dinama nije pomogao niti suspendirani Fernandes!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 24.03.16. | 21:05

Junior Fernandes, kojeg je Zoran Mamić prebacio u drugu momčad Dinama zbog nediscipline, zabilježio je danas debi za svoje nove suigrače, s kojima će trenirati do daljnjega.

U 24. kolu Druge HNL, njegov Dinamo 2 je odigrao 1:1 u gostima kod Zadra na Stanovima. Zanimljivo, domaćini su posljednji na ljestvici druge lige, a modroj momčadi da dođe do pobjede nisu pomogli niti posuđeni prvotimci Taravel, Sigali, Machado te Fernandes, kojeg je Mamić potjerao u drugu momčad.

Trener Željko Sopić na raspolaganju nije imao nekoliko igrača zbog reprezentacije, a izvan pogona su mu i trojica igrača zbog ozljeda: Nicolas Taravel, Nikola Burić i Dani Olmo.

Dinamo 2 je protiv fenjeraša Zadra poveo 1:0 pogotkom Taravela u 49. minuti, a bod domaćinima je pet minuta prije kraja donio Stipanović.