Divock uđe, Divock ne uđe! Liverpool na korak od senzacije (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 07.05.19. | 21:16

Nada živi i dalje.

Težak posao u uzvratu polufinala Lige prvaka imaju nogometaši Liverpoola. Nakon poraza na Camp Nou rezultatom 3-0, nogometaši Redsa traže pravo čudo protiv Barcelone na svom stadionu, a iako nitko nije davao velike šanse momcima Jurgena Kloppa, već na startu uzvrata, mnogi  navijači Blaugrane dobili su 'flashback' na prošlu sezonu.

> Messi dobio po glavi pa promašio čisti zicer (VIDEO)

Naime, već u 7. minuti utakmice, Redsi su došli do vodstva. Sadio Mane je pročitao namjeru Jordija Albe i presreo njegovu povratnu loptu, odigrao je za Hendersona koji je kao šilo ušao u kazneni prostor. Njegov dobar udarac brani Ter Stegen, ali na odbijanac nailazi Divock Origi i svojim prvijencem u Ligi prvaka produljuje nadu domaćima u prolaz u finale.

Da parafraziramo izjavu jedne HNL ikone: Divock uđe, Divock ne uđe…

U nastavku su Redsi golovima Giorginija Wijnalduma poravnali ukupni rezultat, jer je Nizozemac postigao dva gola u razmaku od tri minute. Trenutno 'u rukama' imaju minimalno produžetke...