Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 14.09.14. | 19:00

Nogometaši Manchester Uniteda u četvrtom su kolu Premiershipa, konačno došli do prve pobjede u novoj sezoni svladavši Kranjčarov QPR s 4:0.

Nakon domaćeg poraza od Swanseaja i remija kod Sunderlanda i Burnleya, momčad Louisa van Gaala konačno je okusila slast pobjede. A ljepše i bolje od pobjede pred svojim navijačima na Old Traffordu nije moglo. 'Crveni vragovi' su s 4:0 svladali povratnika u prvoligaško društvo na Otoku, Queens Park Rangerse, za koje je od prve minute zaigrao hrvatski nogometaš Niko Kranjčar i imao tri udarca prema golu domaćina, ali bez veće opasnosti.

No, gosti se nisu dobro proveli. Golijadu u Manchesteru započeo je Angel di Maria u 24. minuti, kojemu je to bio prvijenac u dresu engleskog velikana, u 36. minuti na 2:0 povisio je Ander Herrera, također iz svog prvijenca, a točku na 'i' u prvom poluvremenu postavio je Wayne Rooney u 44. minuti, nakon što je ranije asistirao Herreri.

U nastavku je pao još jedan gol. Di Maria je asistirao Juanu Mati u 58. minuti za konačnih 4:0. U 67. minuti velike ovacije na Old Traffordu dobio je Radamel Falcao koji je ubilježio prve minute u dresu 'Crvenih vragova'.

Sve u svemu, vrlo lijepa predstava ManU-a, konačno, nakon blijedog ulaska u sezonu...

PREMIERSHIP, 4. KOLO

Subota
Arsenal – Manchester City 2:2 (Wilshere 63', Sanchez 74'/Agüero 28', Demichelis 83')
Chelsea – Swansea 4:2 (Costa 45', 56', 67', Remy 81'/Terry 11'-ag, Shelvey 86')
Crystal Palace – Burnley 0:0
Southampton – Newcastle 4:0 (Pellè 6', 19', Cork 54', Scheiderlin 90')
Stoke – Leicester 0:1 (Ulloa 65')
Sunderland – Tottenham 2:2 (Johnson 4', Kane 82'-ag/Chadli 2', Eriksen 48')
WBA – Everton 0:2 (Lukaku 2', Mirallas 66')
Liverpool – Aston Villa 0:1 (Agbonlahor 9')