Crvena zvezda sjajnom akcijom potvrdila prolaz s igračem manje, Maltežani prošli dalje

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 16.07.19. | 22:45

Odigrani su uzvrati 1. pretkola Lige prvaka.

Nogometaši Crvene zvezde ostvarili su prolaz u 2. pretkolu Lige prvaka pobjedom u uzvratnoj utakmici nad Suduvom rezultatom 2-0. Nakon remija bez golova u prvom ogledu u Litvi, Beograđani su slavili protiv hrvatske kolonije predvođene vratarom Ivanom Kardumom, Androm Švrljugom i napadačem Josipom Tadićem.

Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu kada je prvo Boakye (4') nakon dobre asistencije Bena El Fardoua  zabio za rano vodstvo, koje je podebljao Marko Marin u 29. minuti nakon fantastične akcije 'crveno-bijelih'.

U drugom dijelu Gobeljić je pocrvenio u redovima srpskog predstavnika, a Suduva je uspjela tek duboko u sudačkoj nadoknadi doći tek do počasnog gola preko Topčagića.

U ostalim utakmicama HJK Helsinki je izborio prolaz preko Torshavna (2-2), Valletta je zbog pravila gola u gostima prošla dalje preko luksemburškog Dudelangea (1-1), dok je velški TNS porazio kosovski Feronikeli (0-1) i osigurao prolaz dalje nakon remija u prvoj utakmici.