Conte nadmudrio Tudora za treću pobjedu u nizu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 14.09.19. | 22:48

Inter se pokazuje kao najozbiljniji konkurent Juventusu.

Odigrana je i posljednja utakmica dana talijanske Serie A između Intera i Udinesea, u kojoj su domaćini slavili s 1:0 te nastavili svoj maksimalni učinak.

Inter je od samog početka utakmice krenuo po pobjedu protiv Udinesea, u prvih 20- tak minuta su stvorili dvije sjajne prigode, no rezultat se nije mijenjao. U 35. minuti gosti velikom gluposti Rodriga De Paula ostaju s igračem manje. Candreva je u prolazu isprovocirao De Paula dodirom po licu, na što je veznjak uzvratio šamarom, što nije promaklo sudcu Mariani te mu je pokazao izravan crveni karton.

Inter je do kraja poluvremena uspio iskoristiti igrača više te u 44. minuti preko Sensija došao u toliko željeno vodstvo. Godin je uputio centaršut na peterac gostiju, a Sensi je sjajnom reakcijom matirao gostujućeg vratara Mussu.

U drugom poluvremenu su domaćini kontrolirali utakmicu te su stvorili par prilika za povećanje vodstva, a najveću priliku propušta Alexis sanchez, no njegov udarac s pet metara završava na glavi obrambenog igrača.