Ciparski prvak izbacio Crvenu zvezdu, još jedan Dinamo također poražen (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 16.09.20. | 21:25

Susjedima iz Srbije presudio je odbačeni dinamovac!

Naime, Crvena zvezda pala je na gostovanju kod ciparske Omonije, a nekadašnji osvajač ovog natjecanja izgubio je nakon što su domaćini bili spretniji i sretniji u izvođenju jedanaesteraca.

Omonija je povela u 31.minuti i to način koji je jako teško opisati. Gomez je izveo udarac iz kuta, bio je to direktan udarac prema golu Borjana koji nije najbolje reagirao, lopta se odbila do Luftnera koji sa svega nekoliko centimetara gura loptu preko linije za vodstvo Omonije – 1:0

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/e/vtqzep" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Gosti su se vratili u prvoj minuti sudačke nadoknade prvih 45 minuta. S desne strane ubacio je Ben, u skoku je najviši Ivanić i gosti stižu do izjednačenja nekoliko trenutaka prije nego li je sudac označio kraj prvih 45 minuta – 1:1

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/e/5akedx" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

U narednih 75 minuta (!), pogodaka nije bilo, a pobjednika je odlučivala lutrija jedanaesteraca. Za domaćina su svi igrači bili precizni, dok su za goste promašivali Falcinelli i Deganek. Valja istaknuti kako je posljednji jedanaesterac sigurno izveo bivši dinamovac Jan Lecjaks.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 52.429%;"><iframe src="https://streamable.com/e/kvnhtl" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Od ostalih utakmica, valja spomenuti i minimalnu pobjedu Maccabi Tel Aviva protiv Dynamo Bresta. Jedini pogodak zabio je Biton u 50.minuti iz kaznenog udarca, ali treba naglasiti kako je domaćin tokom svih 90 minuta bio puno bolji od svojeg današnjeg protivnika te potpuno zasluženo idu dalje.

(foto: Igor Kralj/PIXSELL)