Cesena i Empoli podijelili bodove (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.09.14. | 20:28

U prvoj utakmici 3. kola Serie A Cesena i Empoli su podijelili bodove. Na stadionu Dino Manuzzi bilo je 2:2.

Domaćini su nakon 32 minute imali 2:0, a oba pogotka su postigli nakon polukontri. Prvo je nakon pola sata igre Brienza odlično povukao jedan napad preko lijeve strane, a nakon što mu je Empolijev vratar Sepe obranio udarac, u gužvi se najbolje snašao Marilungo te postigao gol za 1:0. Samo dvije minute kasnije bilo je 2:0. Ovaj put je napad išao po sredini, a Defrel se odlučio na šut 2 više od 25 metara koji je iznenadio Sepea i završio u mreži.

U drugom dijelu druga priča. Tavano je u 55. minuti iz kaznenog udarca smanjio na 2:1, a u 72. je Rugano bio najviši u skoku nakon jednog kornera te postavio konačnih 2:2.