Cercle Brugge Bačelić-Grgića produbio krizu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.02.15. | 09:13

U 28. kolu belgijske Jupiler lige, trećeplasirani Standard u Liegeu je došao do važne pobjede kojom je zadržao priključak za vodećima.

Standard je pred domaćim navijačima s 1:0 svladao Cercle Brugge, koji se bori za ostanak. Trenutno je na 14. mjestu sa 24 boda, ima samo jedan bod više od zone ispadanja.

A bio je sinoć na korak do vrijednog boda, ali je obrana gostiju ipak popustila u samoj završnici utakmice. Faty je u 89. minuti zabio jedini pogodak na utakmici, vrijedan pobjede Standarda.

Domaćini su tako ubilježili 15. slavlje sezone i približili se vodećem Club Bruggeu na samo dva boda zaostatka. Drugo mjesto bježi mu samo jedan bod. Dodajmo da je za goste u 76. minuti u igru ušao hrvatski nogometaš Stipe Bačelić-Grgić, koji je zamijenio Martensa.