Čačiću, a da mu daš priliku? Kreilach postigao 12. gol u sezoni (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.04.16. | 15:45

Damir Kreilach nastavlja sa svojim sjajnim golgeterskim učinkom u sezoni, ali je njegov Union Berlin doživio težak poraz kod Nürnberga.

Sjajnu sezonu ima 27-godišnji kapetan Union Berlina. Iako igra na poziciji zadnjeg veznog, on je došao do svojeg 12. prvenstvenog pogotka te se trenutno nalazi na 6. mjestu liste strijelaca 2. Bundeslige.

Kreilach je na današnjoj utakmici kod Nürnberga pogodio u 22. minuti te tako doveo svoju momčad u vodstvo od 2:0. Prije njega je mrežu domaćina zatresao Nikci, a kako je Union Berlin na poluvrijeme otišao s 2:0, izgledalo je kao da bi mogli osvojiti sva tri boda na teškom gostovanju.

No, onda je uslijedila eksplozija domaćina. U 49. je Leibold pogodio za 1:2, a taj je pogodak označio početak prave lavine – tri je pogotka postigao Fullkrug, po jedan Burgstaller i Hovland te je utakmica završila s rezultatom od 6:2.

Kreilach je na travnjaku proveo svih 90 minuta baš kao i Roberto Punčec.

2. Bundesliga, 31. kolo:

Nürnberg – Union Berlin 6:2 (Leibold 49', Fullkrug 60'-11m, 67', 90', Burgstaller 74', Hovland 90+2'/Nikci 3', Kreilach 22')
Heidenheim – Paderborn 1:1 (Leipertz 2'/Bakalorz 21')