Burnley u gotovo negledljivoj utakmici slavio protiv danas očajnog Palacea

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 29.06.20. | 22:45

Malo prilika, svega jedan pogodak i jako loš nogomet obilježili su prvu utakmicu 32. kola engleske Premier lige.

Iz prvih 45 minuta, a praktički i cijele utakmice, gotovo je nemoguće izdvojiti zanimljive situacije.

Većina utakmice odvijala se na sredini terena, a jedina „kakva-takva“ prilika u prvom poluvremenu bila je ona gostujućeg veznjaka Dwighta McNeila čiji udarac u 19. minuti odlazi preko gola.

Prije i poslije toga, prilika na terenu nije bilo.

U nastavku utakmice – tek nešto bolji nogomet.

Jedini pogodak na utakmici vidjeli smo u 62. minuti. Westwood je izveo jedan prekid, u skoku je najviši Mee koji šalje loptu iza leđa nemoćnog Guaite – 0:1.

U nastavku utakmice domaći sastav je bio nešto bolji, a najbolju priliku za poravnanje rezultata vidjeli smo u 79. minuti. Domaćin je kratko izveo jedan korner nakon čega je Zaha lijepim ubačajem pronašao glavu Milivojevića, ali udarac srpskog veznjaka odlazi preko gola.

Do kraja utakmice vidjeli smo jedan jako dobar pokušaj Ayewa, ali mreže se nisu tresle. S (n)ova tri boda gosti su sada stigli do osmog mjesta, dok je Crystal Palace ostao na 11. poziciji. U sljedećem kolu Palace ide u goste kod Leicestera, dok Burnley na domaćem terenu dočekuje Sheffield United.

(foto: CATHERINE IVILL/ Action Images)