Borna Jaksic/PIXSELL

Brzo i efikasno: Navijači Dinama u sat vremena pokupovali sve ulaznice za ogled na Opus Areni!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 29.02.24. | 12:45

Plavi će u derbiju kola imati veliku podršku od svojih navijača.

Službeni Dinamo objavio je kako su rasprodane sve ulaznice za gostujuće navijače za utakmicu Osijek – Dinamo koja se igra u nedjelju, 3. ožujka, s početkom u 17.30 sati (Max Sport 1).

„Klub je na raspolaganje dobio 650 ulaznica za gostujući navijački sektor. S obzirom na to da su sve ulaznice rasprodane, prodaja je završena“, stoji u objavi Dinama.

Podsjetimo, Osijek je pak ulaznice za utakmicu rasprodao još u utorak, a službenu obavijest da je stadion rasprodan te da nema karata u prodaji klub je objavio neposredno pred početak utakmice protiv Lokomotive.

Bit će ovo drugo gostovanje za Plave na Opus Areni, a prvi put su do 3-2 pobjede došli velikim preokretom u završnici utakmice kad je Bruno Petković prvo u 87. minuti s bijele točke poentirao za 2-2, da bi onda u 90+9. minuti napadač Plavih postigao svoj drugi pogodak, opet s bijele točke, i tako zagrebačkoj momčadi osigurao važna tri boda.