Brekalo poražen, Hertha prekinula negativan niz

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.01.19. | 20:31

Odigrane su posljednje dvije utakmice Bundeslige.

Odigrane su posljednje dvije utakmice 18. kola Bundeslige.

Nogometaši Schalkea na svom su terenu upisali vrijednu pobjedu protiv osmoplasiranog Wolfsburga rezultatom 2-1. Da stvar po 'Vukove' bude gora, presudio im je bivši igrač Daniel Caligiuri sa dva pogotka.

Igrač koji je u gradu Volkswagena proveo 4 sezone, prvi je pogodak zabio u 8. minuti utakmice iz jedanaesterca, ali gosti izjednačavaju preko Rexhbecaja u 20. minuti. Ipak, Caligiuri pogađa u 78. minuti za pobjedu nakon asistencije McKennieja.

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo u igru je ušao u 72. minuti.

U drugoj utakmici Hertha je slavila u Nurnbergu rezultatom 3-1. Dvostruki strijelac za berlinsku momčad bio je Ondrej Duda (50', 70'), a jedan je još zabio Vedad Ibišević u 15. minuti. Jedini gol za domaće upisao je Behrens u 42. minuti.

Schalke je s ova tri boda došao na 12. mjesto te sada ima 21 bod, što je sedam manje od šestoplasiranog Wolfsburga. Hertha je na sedmom mjestu s bodom manje od 'Vukova', dok je Nurnberg posljednjeplasirana momčad prvenstva sa 11 bodova.