Brekalo ovog puta nije odlučio utakmicu, Olmo treći susret zaredom bez minute! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 01.03.20. | 17:48

Što se dešava s donedavnim draguljem zagrebačkog Dinama?

Prvi su na teren izašli igrači Uniona i Wolfsburga, a utakmica je završila rezultatom 2:2.

Prvih 45 minuta prošlo je u potpunoj dominaciji Vukova, ali su ipak današnji domaćini bili ti koji su stigli do vodstva. Igrala se 41. minuta, bila je to praktički prva opasna situacija pred golom gostiju, a Andersson je nakon jednog prekida najbolje reagirao pred protivničkom golom te je iz prvog udarca prema vratima njegove momčadi doveo Union u vodstvo – 1:0

U nastavku utakmice, domaćin je povećao svoje vodstvo. Igrala se 56. minuta, ponovno je prekid izveo Trimmel, a ovoga puta najbolje je reagirao Friedrich koji jako dobro reagira i povećava vodstvo domaćina – 2:0

Svega četiri minute nakon drugog pogotka na utakmici, Vukovi smanjuju. Ponovno prekid, ovoga puta riječ je o korneru kojeg je izveo Arnold, a na prvoj vratnici najviši je Gerhardt i domaći čuvar mreže je nemoćan – 2:1

Vukovi su tada bacili sve karte u napad, a nagrada za njihovu bolju igru stigla je u 81. minuti. Stasiti Wout Weghorst školski je utrčao na prvu vratnicu gdje ga je pronašao ubačaj  Joao Victora, a takve prilike Nizozemac ne propušta – 2:2

Do kraja utakmice pogodaka više nije bilo te je ovim remijem Wolfsburg ostao na 7. mjestu (35 bodova), baš kao i Union na 10. mjestu (30 bodova).

Druga utakmica na rasporedu bila je ona između RB Leipziga i Bayera. Iako su obje momčadi mogle do pobjede, utakmica je završila podjelom bodova 1:1.

Sve najzanimljivije dogodilo se u razmaku od tri minute.

Prvo su gosti stigli do vodstva preko Baileyja u 29. minuti nakon što mu je asistirao Havertz, da bi svega tri minute nakon toga na dodavanje Nkunua dobro reagirao Schick koji zabija za konačnih 1:1.

Dodajemo za kraj kako Dani Olmo treću utakmicu zaredom nije upisao niti jednu jedinu minutu u sastavu Leipziga što je itekako čudno budući da mladi Španjolac nije ozlijeđen. Nagelsmann, valjda, zna što radi…