Niksi asistirao u debaklu moskovskog CSKA (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 19.09.19. | 21:51

Dvojica mladića ponovno su pokazala kako je pred njima blistava budućnost…

Polovica utakmica već je odigrana, a pogotke sa ranije započetih utakmica pogledajte u nastavku teksta:

Izbornik Hrvatske Zlatko Dalić danas je posebno obratio pažnju na dvije utakmice, onu Wolfsburga protiv Oleksandriyjom i moskovskog CSKA protiv Ludogoreca.

Nakon prvih 45 minuta momčad čijom igrom dirigira Niksi Vlašić vodi 1:0, a upravo je hrvatski reprezentativac namjestio prvi, i zasada jedini pogodak, svoje momčadi:

Wolfsburg na domaćem terenu nakon prvog poluvremena vodi rezultatom 2:0. Prvi pogodak djelo je Arnolda koji je bio precizan u 20. Minuti, da bi svega četiri minute nakon toga Vukovi povećali svoje vodstvo. Strijelac je bio Švicarac albanskih korijena Mehmedi, a izvsnom loptom poslužio ga je Josip Brekalo koji svakom novom utakmicom igra sve bolje i bolje.

Ukoliko u skorijoj budućnosti neki od senatora hrvatske reprezentacije kažu da im je dosta igranja u kockastom dresu, Dalić ne treba brinuti, jer sa ovom dvojicom ofenzivnih veznjaka, budućnost hrvatskog nogometa i više je nego u dobrim rukama, odnosno nogama.

(foto:reuters)