Goran Kovacic/Pixsell

Bivši reprezentativac prozvao suca čiji mu je otac oteo naslov prvaka: "Isti si lopov kao otac ili stric što ti je već”

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.12.20. | 09:45

Dva crvena kartona, pogodak u 90. minuti i nekoliko dvojbenih odluka jako je naljutilo nekadašnjeg reprezentativca.

Nogometaši Croatije iz Zmijavaca pobijedili su Orijent 1919 rezultatom 2:1 u 16. kolu 2.HNL.

Pogodak odluke postigao je ponajbolji igrač 2.HNL Tomislav Gudelj u posljednjoj minuti susreta, ali sve što je prethodilo tome dovelo je trenera gostiju Damira Milinovića do ruba ludila.

Naime, Orijent je tokom utakmice ostao bez dva igrača. Isključeni su Kokorović (64') i Smolčić (82'), a tri minute nakon Smolčića sudac Ivan Krečak s terena je udaljio i trenera gostiju koji je burno reagirao na njegove odluke

"Krečak sramoto jedna isti si lopov kao ili stric što ti je već”, rekao je Milinović glavnom sucu današnje utakmice.

Zanimljivo, Ivo Krečak sin je Zorana Krečaka, nekadašnjeg suca koji je podigao zastavicu u 90. minuti utakmice između Rijeke i Osijeka kada klub s Kvarnera ostao bez naslova prvaka. Milinović je igrao tu utakmicu, bio je standardan tokom cijele sezone, a iako je od svega prošlo više od 20 godina, izgleda kako rane nekadašnjeg braniča Rijeke, Dinama i Red Bull Salzburga nisu zacijelile.

Orijent, koji je umalo ove sezone postao prvoligaš (izgubili su u doigravanju od Istre 1961), trenutno je 13. momčad 2.HNL, dok se Croatia s ova tri boda popela na deveto mjesto.