BATE šokirao Arsenal i prekinuo im veliki niz (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 14.02.19. | 20:47

Tragičar Lacazette.

U prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige, BATE je u Borisovu neočekivano slavio protiv Arsenala s minimalnih 1-0.

Iako je momčad Unaija Emerya bila izrazito dominantniji subjekt na jako teškom terenu u Bjelorusiju, domaćini su uspjeli upisati pobjedu pogotkom Stanislava Draguna u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Stasevich je centrirao s desne strane iz slobodnog udarca, a 30-godišnji Bjelorus glavom poentirao 'kroz ruke' vrataru Petru Cechu.

Vrlo aktivan kod gostiju bio je Alexandre Lacazette, koji je propustio dvije odlične prilike u prvom poluvremenu, a pet minuta prije kraja zaradio je izravan crveni karton te ga neće biti u uzvratu na Emiratesu.

Dodajmo da je ovim porazom Arsenal prekinuo niz od čak pet utakmica bez primljenog pogotka u ovom natjecanju, a posljednji put protivnici su im zatresli mrežu u 1. kolu bilo je u 1. kolu protiv Vorskle Poltave.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/aor9" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">495 - Stanislav Dragun&#39;s headed opener for BATE Borisov is the first goal Arsenal have conceded in the Europa League since matchday one against Vorskla Poltava, ending a run of five games and 495 minutes without allowing a goal. Dormant.</p>&mdash; OptaJoe (@OptaJoe) <a href="https://twitter.com/OptaJoe/status/1096119630849032192?ref_src=twsrc%5Etfw">February 14, 2019</a></blockquote>